5 Dazzling Hot

Jeżeli marzyliście o rozbiciu progresywnego jackpota, to 5 Dazzling Hot gra od EGT jest tytułem specjalnie stworzonym na wasze potrzeby. W tym slocie możecie wziąć udział w losowaniu aż 4 jackpotów, wszystko to za sprawą tajemniczej funkcji Jackpot Cards, która może zostać aktywowana po zakończeniu dowolnego losowania. Oczywiście Jackpot Cards nie jest aktywowane co kilka losowań, może się zdarzyć, że będziecie musieli rozegrać setki lub tysiące spinów, zanim uda wam się wziąć udział w grze hot spot o dużą stawkę.

Jackpot Cards może sugerować, że w grze przewodnim tematem są karty znane z popularnych kasynowych gier karcianych. Nic bardziej mylnego! W 5 Dazzling Hot za darmo tematem przewodnim są owoce.

Dla tych, którzy chcą przekonać się, czy warto zagrać w 5 Dazzling Hot na prawdziwe pieniądze, przygotowaliśmy coś specjalnego. Na naszej stronie możecie zagrać setki losowań w 5 Dazzling Hot bez rejestracji i co najważniejsze, możecie to zrobić całkowicie za darmo. Doświadczenie w grach hazardowych najlepiej jest zdobywać za darmo. Po co tracić swoje prawdziwe pieniądze, skoro można skorzystać z bezpłatnej rozrywki?

Cechy slotu 5 Dazzling Hot

5 Dazzling Hot automat jest video slotem, którego twórcą jest znany producent EGT. Gra toczy się na 5 bębnach i 5 liniach wypłat, natomiast podczas losowań minimalnie obstawić możemy 5 kredytów, a maksymalnie 300 kredytów. RTP wynosi 95.74%, co jest całkiem niezłym wynikiem, biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z wideo slotem oferującym nam progresywnego jackpota.

Niestety, w 5 Dazzling Hot nie spotkamy się z symbolem Wild, rundami bonusowymi i darmowymi spinami. Możemy za to wylosować symbol Scatter, czyli żółtą gwiazdę.

Pomimo braku kilku bonusów, EGT zadbało o kilka udogodnień:

  • Możemy na przykład skorzystać z opcji automatycznej rozgrywki.
  • Zagrać w 5 Dazzling Hot na naszych urządzeniach mobilnych.

Brakuje jednak możliwości prowadzenia rozgrywek wieloosobowych. Miłośnicy rywalizacji na pewno będą zawiedzeni tym faktem.

Ogólnie zasady gry w 5 Dazzling Hot

Mimo tego, że 5 Dazzling Hot jest video slotem, szata graficzna nie różni się specjalnie od klasycznych jednorękich bandytów.

Owszem, mamy do czynienia z animacjami, są one jednak dosyć proste. Płonące symbole na zwycięskich liniach to trochę za mało, żeby wprawić gracza w zachwyt. Skoro już mowa o symbolach, to trzeba jasno powiedzieć, że są one dobrze zaprojektowane. Mimo mankamentów związanych z prostymi animacjami owoce są naprawdę wyraźne i zaprojektowane w wysokiej rozdzielczości.

Szata graficzna to nie wszystko, na co zwracają uwagę gracze. Kolejnym ważnym aspektem jest oczywiście interfejs. Jest on bardzo intuicyjny i każdy się w nim odnajdzie.

Na samym dole na środku panelu sterowania grą mamy przyciski z liczbami, które to służą do rozpoczęcia losowania. Każdy z tych przycisków pozwala nam na losowanie symboli za określoną kwotę, kwota ta wpisana jest w przycisk. W 5 Dazzling Hot nie ma więc jednego przycisku „start” i ustalania wysokości zakładu przed losowaniem.

Po prawej stronie panelu widzimy wygraną z ostatniego losowania, natomiast po lewej stronie mamy saldo oraz 4 przyciski:

  1. wyciszenie gry,
  2. przejście do trybu pełnego ekranu,
  3. informacje o grze,
  4. rozpoczęcie automatycznych losowań.

Każdy początkujący gracz powinien wcisnąć przycisk prowadzący do zakładki informacyjnej. Zapoznanie się z zasadami gry jest niebywale ważne i na pewno pozwoli wam na zaoszczędzenie wielu nerwów. Nic nie będzie w stanie was negatywnie zaskoczyć podczas gry na serio.

Wśród informacji znajdziemy oczywiście tabelę wypłat. Specjalnie dla was przygotowaliśmy krótkie jej streszczenie. Załóżmy, że obstawiamy minimalny zakład wynoszący 5 kredytów:

  • 5 szczęśliwych siódemek = 5000 kredytów
  • 5 arbuzów lub winogron = 500 kredytów
  • 5 gwiazdek Scatter = 250 kredytów
  • 5 śliwek, cytryn, wiśni lub pomarańczy = 200 kredytów.

Bonusy w 5 Dazzling Hot

W 5 Dazzling Hot online nie mamy co prawda symbolu Wild, ale pozostałe bonusy doskonale wypełniają pustkę po tym symbolu. Możemy wylosować na przykład symbol Scatter, czyli żółtą gwiazdę. Nie daje ona co prawda darmowych spinów, ale wylosowanie przynajmniej 3 tych symboli może dać nam wiele kredytów.

Wisienką na tym slotowym torcie jest oczywiście progresywny jackpot, a raczej aż 4 progresywne jackpoty, które możemy zgarnąć w 5 Dazzling Hot automat do gry w online kasynach. Losowanie jackpotu może włączyć się losowo po każdym wykonanym przez nas obrocie bębnami. Wszystko zależy od szczęścia.