Always Hot Deluxe

Internetowy automat hot spot do gry Always Hot Deluxe online został stworzony przez Greentube, spółkę zależną Novomatic i wydany 18 listopada 2008 roku. Opiera się na tradycyjnych jednorękich bandytach, ponieważ ma tylko 3 szpule z 3 symbolami na każdym (owoce, gwiazdy, dzwonki i 7), 5 stałych linii i podwójna runda. Mnożniki dla tych symboli są wysokie i pokrywają całkowity koszt zakładu.

Funkcje automatu Always Hot Deluxe

Aby z powodzeniem walczyć o wygraną, zaczynając od bębna znajdującego się najbardziej po lewej stronie, kombinacja 3 identycznych symboli musi zostać ustawiona na sąsiednich bębnach i biegać wzdłuż aktywnej linii wypłat. Zostanie wypłacona tylko najwyższa wygrana na linię, a jeśli więcej niż jedna linia wygrywa kombinację, kwoty zostaną dodane. Mnożniki dotyczą zakładu na linię i wynoszą:

  • 7s – nagrody 300,
  • Gwiazdy – nagroda 200,
  • Arbuzy – nagroda 100,
  • Winogrona lub Dzwony – nagroda 80,
  • Śliwki, cytryny, pomarańcze lub wiśnie – nagroda 40.

Jeśli lubisz grać w automaty do owoców, możesz również cieszyć inne gry od Greentube za darmo na naszej stronie.

Jak wygrać w Always Hot Deluxe?

Gdy zwycięska kombinacja wyląduje, otrzymasz opcję odebrania wygranych lub hazardu w grze Double or Nothing, klikając przycisk Gamble, co jest typową cechą gier Greentube Gaminator.

Pojawi się nowy ekran z zakrytą kartą do gry ze wzorem z tyłu, który szybko zmienia kolor z niebieskiego na czerwony. Po lewej stronie karty znajduje się przycisk z napisem Czerwony, a po prawej przycisk z napisem Czarny. Również na ekranie zobaczysz 5 poprzednich kart, które zostały wylosowane w grze ryzykownej oraz zarówno hazard, aby wygrać kwoty. Jeśli chcesz odebrać swoje wygrane, kliknij przycisk Odbierz.

Jeśli jednak chcesz zagrać w swoje wygrane, kliknij na czerwony lub czarny. Twarz karty zostanie ujawniona, a jeśli masz rację, wygrane podwoją się. Możesz nadal zgadywać kolor kart lub odebrać wygrane. Jeśli się pomylisz, stracisz wszystkie wygrane i wrócisz do głównej gry.

Szukasz trochę więcej emocji, które możesz dodać do swojej gry online Always Hot Deluxe za darmo? Dlaczego nie skorzystać z odrobiny trzepotu w kasynie online i dowiedzieć się więcej o tym, jak grać na prawdziwe pieniądze.

Reality Check – ta nowa funkcja Greentube jest dostępna tylko w wersji HTML5 tego jednorękiego bandyty. Możesz ustawić, aby przerwał grę po upływie określonego czasu, a otrzymasz statystyki dotyczące gry, w tym czas trwania sesji, wysokość zakładu, kwotę wygranych i historię konta. Następnie możesz wybrać, czy chcesz kontynuować czy zamknąć grę.

Po prawej stronie ekranu zobaczysz przezroczyste pudełko, które ma dwie sekcje, górna sekcja otwiera opcje menu, a dolna sekcja pozwala raz zakręcić rolkami lub uruchomić tryb autospinowania.

Klikając sekcję Menu (przycisk ze znakiem zapytania), zobaczysz następujące opcje:

  • Tabela wypłat – otwiera tabelę wypłat i pokazuje wszystkie liczby w odniesieniu do linii i ustawień zakładów.
  • Linie – liczba linii jest ustalona na 5 i nie można jej zmienić.
  • Główne zasady gry.

Jeśli chcesz przełączyć Always Hot Deluxe automat do gry do trybu Autospin musisz kliknąć przycisk z napisem “Auto”. Kliknij ten przycisk ponownie, aby zatrzymać automatyczne spiny.

Całkowity zakład dla każdego obrotu jest pokazany na dole ekranu. Saldo kredytów i ilość wcześniej wygranych kredytów są wyświetlane w ciemnoniebieskiej linii poniżej. Zegar wskazujący czas lokalny jest wyświetlany w lewym górnym rogu ekranu.

Bonusy w Always Hot Deluxe na prawdziwe pieniądze

Istnieje tylko jedna funkcja, która jest obecna w automatach Always Hot Deluxe bez rejestracji i jest to funkcja hazardu. Podczas gry na automacie możesz uruchomić tę funkcję, obracając dowolną zwycięską kombinację na bębnach. Masz ograniczony czas, aby zdecydować, czy chcesz grać, czy nie – zajmie to zbyt długo, a automat zasili twoje początkowe wygrane.

Jeśli zdecydujesz się na hazard, zostaniesz przeniesiony do nowego ekranu, gdzie po lewej i prawej stronie ekranu będą migać karty do gry. U góry ekranu pojawi się historia wyprodukowanych kart, co pozwoli Ci odgadnąć, jaki kolor będzie następna karta w Always Hot Deluxe automat owocowy. Zgadnij poprawnie, aby podwoić początkową wygraną. Możesz kontynuować tak długo, jak wygrywasz, ale zgadnij niepoprawnie na dowolnym etapie, a stracisz wszystko w tej grze losowej.