Hot Target

Jeśli chodzi o gry wykorzystujące tradycyjne automaty hot spot do gier, Hot Target automat jest prawdopodobnie jednym z lepszych dostępnych. Jest daleki od bycia doskonałym graficznie i daleki od posiadania najbardziej kuszącej gry. Zawsze jednak uważamy, że warto odświeżać dobrze znane użytkownikom automaty i wprowadzać do nich dodatkowe innowacje. Tak jest właśnie z Hot Target za darmo.

Deweloperowi Novomatic nadal udało się nasycić go dźwiękami arkadowymi, które towarzyszą tak wielu ich produktom, jednak w tym konkretnym przypadku zapewniają autentyczny zestaw dźwięków do grania podczas obracania bębnów.

Hot Target – specyfikacje techniczne

Istnieje wiele zwycięskich kombinacji, które można trafić, ustawiając symbole na rolkach, a wśród nich są niektóre ulubione symbole gier owoców, takie jak melony, pomarańcze, cytryny i wiśnie, a także niektóre dobrze znane ulubione retro, takie jak dzwonki, pojedyncze słupki, podwójne pręty i potrójne pręty.

Istnieje również Joker, który może przyznać ogromną najwyższą natychmiastową nagrodę w wysokości do 500 000 monet, a Rozproszone Gwiazdy mogą wyzwalać zarówno natychmiastowe wygrane, jak i darmowe gry. Jeśli jednak uda ci się trafić w gorący cel na środkowej rolce, podwoisz każdą nagrodę, która pojawi się podczas tego obrotu.

Wszyscy gracze mogą grać już od 1 monety na obrót, ale osoby o wysokich obrotach z przyjemnością dowiedzą się, że mogą podjąć znacznie poważniejsze działania w Hot Target automat do gry.

Jak zagrać w Hot Target bez rejestracji?

Ustaw sobie cel, a następnie obracaj szpulami, aż go trafisz. Możesz wygrać:

  • Do 10 000 monet za wkręcenie wiśni, cytryn, dzwonów, melonów lub pomarańczy
  • Do 20 000 monet za wylądowanie pojedynczych pasków na linii wypłaty
  • Podwójne słupki są warte do 50 000 monet
  • Potrójne słupki są warte nawet do 100 000 monet.

Uważaj jednak na tych żartownisiów, ponieważ obrócenie 5 osób na linii wypłaty nie jest śmiechem, ponieważ nagroda główna wynosi 500 000 monet.

Gwiazdy rozproszone przyznają również natychmiastowe wygrane w wysokości do 45 000 monet, ale 3 lub więcej z nich uruchomi również bonus do darmowej gry w postaci 10 darmowych gier w kasynach online. Będziesz także chciał zablokować celownik na Hot Target online, ponieważ gdy wyląduje on na środkowej rolce, podwoi każdą nagrodę wygraną podczas tego obrotu. Jest to jednak nie tylko sposób na podwojenie nagrody, a każda nagroda może zostać wykorzystana w grze hazardowej Turn-A-Card. Podwojenie pieniędzy jest tak proste, jak prawidłowe przewidzenie, czy karta będzie czerwona, czy czarna, i możesz uprawiać hazard więcej niż jeden raz – jeśli nadal nie trafisz w cel, który sam sobie wyznaczyłeś!

Nikt nie chciałby przegapić celu, który sobie wyznaczył a ty będziesz musiał ustalić, jakie stawki spinowe musisz grać, aby dać ci najlepszą szansę na trafienie w ten cel. Podobnie jak w przypadku większości automatów Novomatic online, możesz grać w 1, 3, 5, 7 lub 9 linii, a następnie postawić te linie zakładami od 1 do 100 monet na linię. Dzięki temu gracze o mniejszych stawkach mogą cieszyć się grą już od 1 monety na obrót, a high-rollers mogą cieszyć się grą za 900 monet na obrót.

Podstawowe promocje w Hot Target

Działająca jako dziki symbol wspomniana wcześniej ikona błazna jest najlepiej opłacaną postacią. Jeśli uda ci się zakręcić pięcioma z nich na zwycięskiej linii wypłat, mając jednocześnie postawiony maksymalny zakład, otrzymasz wypłatę w wysokości 500 000 $. Dotyczy to także wszystkich innych symboli oprócz rozproszenia i celów.

W Hot Target gra znajduje się ikona rozproszenia, którą reprezentuje złota gwiazda. Jest to wypłacane wszędzie tam, gdzie pojawia się na ekranie, a trzy lub więcej z nich przedstawi Ci 10 darmowych obrotów bębnów. Podczas tej rundy istnieje możliwość pojawienia się ikony środkowej z płomieniem na środku bębna. To podwaja licznik wygranych, aby zwiększyć wygrane zarówno z tego darmowego obrotu, jak i następujących.

Wreszcie, ponieważ Hot Target na prawdziwe pieniądze to gra Novomatic, musi ona zawierać tylko grę hazardową, która jest dostępna prawie we wszystkich jej produktach. Jest to uruchamiane po każdej zwycięskiej kombinacji, którą stworzysz na bębnach. Kiedy to się stanie, będziesz mieć wybór, czy chcesz wygrać w obecnej formie, czy też poboczną grę, aby spróbować je zwiększyć. Wybranie drugiej z tych opcji spowoduje wyświetlenie talii kart do gry. Musisz zgadnąć, jaki kolor będzie następna karta, która ma zostać odwrócona, czerwona lub czarna.