Magic Fruits

Klasycznej owocówki nie trzeba chyba nikomu reklamować. Magic Fruits to slot klasyczny i znany wśród wszystkich graczy hazardowych. Za oprogramowanie odpowiedzialna jest doskonale znana wszystkim miłośnikom hazardu internetowego firma Wazdan. Podstawowe cechy tego jednorękiego bandyty to oczywiście owocowe symbole, które będą się obracały na 3 bębnach. Gracz do dyspozycji ma 5 linii wygrywających. Pomimo klasycznego wyglądu gra wciąż cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem z uwagi na prostotę obsługi. Pomimo tego, że nie znajdziemy tutaj jakiejś bardzo innowacyjnej grafiki, to gra, jak się okazuje i tak będzie bardzo przyjemna. Możemy po prostu świetnie się bawić, obserwując, jak kręcą się pomarańcze, arbuzy lub śliwki. Symbole są duże, a wyraźna kolorystyka nie razi w oczy. Magic Fruits automat do gry jest dostępny za darmo bez konieczności rejestracji. Jest doskonałą przestrzenią do ćwiczeń, zanim zdecydujemy się na prawdziwą rozgrzewkę, obstawiając na prawdziwe pieniądze.

Cechy gry Magic Fruits

Producentem automatu Magic Fruits jest firma Wazdan. To klasyczna gra hot spot znana wśród graczy hazardowych na całym świecie. Liczba linii wygrywających, na które może liczyć gracz to 5, a ilość bębnów to 3. Minimalny zakład wynosi 0.02, a maksymalny 100. Procent zwrotu dla graczy w tym automacie to 96,41%, a więc jest na całkiem przyzwoitym poziomie. Poza tym w grze występują cenione przez graczy symbole Scatter i Wild. Możemy także wybrać funkcję automatycznego odtwarzania, czyli opcję autoplay. Niestety Magic Fruits demo to nie jest gra, gdzie możemy liczyć na bonusowe rundy, czy też darmowe spiny. Slot nie jest również dostępny z trybie wieloosobowym. Gracze mają za to do dyspozycji jackpot, który wynosi 4000. Dobrą wiadomością jest to, że automat jest dostępny na urządzeniach mobilnych. Możemy, więc sobie ćwiczyć do woli na smartfonie lub tablecie niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujemy. Dzięki temu lepiej się przygotujemy do prawdziwej gry w kasynie na prawdziwe pieniądze.

Jak wygrać w Magic Fruits?

Obsługa gry Magic Fruits online jest dziecinnie prosta. Do dyspozycji mamy 3 bębny oraz 5 linii wygrywających. Na pierwszy rzut oka widać, że szata graficzna nie będzie nas zniewalała, ale jest całkiem estetyczna i przyjemnie patrzy się na ekran. Oczy się nie męczą. Tło mamy zielone, a na nim znajdują się duże kolorowe owoce:

  • pomarańcze
  • śliwki
  • arbuzy
  • maliny
  • gruszki
  • winogrona

Poza tym Magic Fruits bez rejestracji w kasynach online wyróżnia się pięknymi symbolami siódemek oraz dzwonków, które podczas gry mogą dać wiele korzyści. Dodatkowe bonusy lub spiny nie są w tej grze dostępne, a więc musimy tylko układać symbole w 1 z 5 linii wygrywających. Wystarczy kliknąć duży przycisk na środku dolnej części ekranu. Po lewej stronie możemy włączyć funkcję autoplay, a po prawej stronie możemy zwiększać i zmniejszać zakłady. Ciekawą funkcję posiada ostatni w kolejności przycisk po prawej stronie. Tu mamy 3 poziomy szybkości kręcenia bębnami w zależności od naszych preferencji. Najbardziej ceniony jest symbol Wild, który ukrywa się tutaj pod postacią Jokera. Z kolei symbol Scatter to dzwonek. Jeżeli w pierwszej linii pojawią się 2 dzwonki, to możemy liczyć na dodatkowy obrót trzeciej rolki. Jeżeli natomiast spadkowi ulegnie Scatter, to otrzymujemy aż 10 dodatkowych obrotów, a cała dotychczasowa wygrana będzie podwojona.

Bonusy w grze Magic Fruits

Jeśli chodzi o bonusy, to Magic Fruits za darmo nie jest automatem jakoś wyjątkowym. Nie mamy tutaj dodatkowych spinów albo wysoko opłacalnych symboli. Oczywiście nie oznacza to, że gracz będzie odczuwać duży deficyt przyjemności. Wręcz przeciwnie, bo ten minimalizm się sprawdza, jeżeli szukamy niezobowiązującej klasycznej rozrywki. Poza tym naszą grę hazardową będzie urozmaicać symbol Jokera. On ma najwyższą wartość w całym slocie Magic Fruits na prawdziwe pieniądze. Jest też wariant, na który liczą często gracze – opcja Gamble, a więc funkcja ryzyka. Dzięki temu, przy ułożeniu zwycięskiej kombinacji symboli, można podwoić kwotę. Gdy pojawią się 2 opcje do wyboru, to musimy wybrać kolor czarny albo czerwony. Właściwy wybór podwaja wygraną.