Mega Joker

Przede wszystkim Mega Joker automat to prosta 5-bębnowa gra (choć z kilkoma dodatkowymi funkcjami). Jednak ma on również dość niski standard jackpota i brakuje mu dopracowania wizualnego wielu bardziej nowoczesnych automatów hot spot Novomatic.

Chociaż Mega Joker automat do gry z pewnością nie będzie dla wszystkich, spodoba się tym, którzy kojarzą automaty z podawaniem monet do maszyny w lokalnym pubie, a nie ze złożonymi tytułami wideo. Gracze, którzy lubią element gry o wysokim ryzyku / wysokich nagrodach, również znajdą coś dla siebie.

Mega Joker – główne funkcje

Mega Joker gra to 5-bębnowy i 40-liniowy automat wideo zasilany przez dostawcę oprogramowania Novomatic. Gra jest inspirowana oldschoolowymi automatami z owocami, gwiazdkami i automatami z siódemkami. Nawet dźwięki odtwarzane podczas obracania się rolek przypominają nam te starożytne automaty lądowe. Świecące symbole owocowe są ustawione na czerwonym tle. Daj temu automatowi darmowy obrót tutaj lub odwiedź kasyno online, aby zagrać za prawdziwe pieniądze.

Zanim cofniesz się w czasie, powinieneś ustawić swój zakres zakładów. Po kliknięciu „Menu” otworzy się panel zakładów:

 • Klikając „Zakład / Linia” ustawiasz rozmiar monety w zakresie od 0.03 do 2.00.
 • „Linie” pomogą Ci ustawić liczbę linii.
 • „Maksymalny zakład” ustawi maksymalny dozwolony zakład.
 • „Start” służy do obracania bębnów po ustaleniu zakładu.
 • „Autoplay” obraca bębny automatycznie bez przerwy przez wybraną liczbę razy.
 • „Gamble” uruchomi funkcję hazardu.
 • „Collect” służy do zbierania wygranych.

Court Jester to symbol Wild, który zastępuje wszystkie symbole w grze oprócz Scatter. Jeśli trafisz 5 symboli Wild na aktywnej linii wypłat, wygrasz 4000 monet (jeśli postawiłeś maksymalny możliwy zakład). Symbol Rozproszenia to pięciopunktowa żółta gwiazda, która może tworzyć wygrane rozproszone. Jeśli trafisz 5 z nich w dowolnym miejscu na bębnach, otrzymasz 32000 monet (z maksymalnym możliwym zakładem).

Automat ma również funkcję Gamble, którą możesz aktywować za każdym razem, gdy wygrasz. Będziesz musiał odgadnąć kolor karty, którą chcesz wylosować. Jeśli będziesz miał szczęście, będziesz mógł podwoić swoje wygrane w tej grze. Możesz zrobić 5 domysłów z rzędu na rundę. Jeśli pomylisz się, stracisz wszystko i wrócisz do gry podstawowej.

Mega joker online – podstawowe zasady

W grze głównej najwyżej cenionym symbolem jest złota skrzynia skarbów, a następnie:

 • arbuzy
 • winogrona
 • truskawki
 • gruszki.

Wypłaty różnią się w zależności od tego, czy postawisz 1 monetę, czy 10 monet. W tej grze do bębnów dodano więcej symboli z ich własnymi zestawami wypłat. Należą do nich:

 • pomarańcze
 • cytryny
 • wiśnie
 • śliwki
 • siódemki.

W grze znajduje się również symbol jokera (jest on tu Wildom). Zdobądź 3 na aktywnej linii, obstawiając 1 lub 10 monet, a otrzymasz wypłatę odpowiednio od 10 – 200 lub 20 – 400. W trybie supermode 3 jokerów wypłaca 1000 monet za zakład za 20 monet i 2000 za zakład za 40 monet. Obstawiając 100 monet, otrzymujesz nagrodę w wysokości od 100 do 2000 za każdego jokera, który wyląduje na środkowej rolce. Lub jeśli postawisz 200 monet w trybie supermode, każdy joker w dowolnej pozycji na bębnach wypłaci nagrodę w wysokości 100-2000 monet.

Mega Joker – dostepne bonusy

Pod pewnymi względami można powiedzieć, że Mega Joker w kasynach online bez rejestracji to automat na czas – wygląda i zachowuje się bardziej jak coś z wczesnych lat 2000, a nawet późnych lat 90. Jednak w grze jest jeszcze wiele różnych elementów. Dzięki łatwemu stylowi gry i bardzo niskiemu minimalnemu zakładowi, Mega Joker za darmo cieszy się reputacją zabawnego automatu, w którym możesz postawić kilka dolarów i potencjalnie skończyć z bardzo poważną nagrodą. Być może nie jest więc zaskoczeniem, że znajdziesz go w wielu kasynach internetowych.

Symbole współgrają z maszyną do owoców dzięki cytrynom, wiśniom, winogronom, dzwonkom i arbuzowi, aby pomóc Ci wygrać duże pieniądze. W Mega Joker na prawdziwe pieniądze nie ma rundy bonusowej. Istnieje jednak dodatkowa funkcja typu bonus uruchamiana przez wygrane. Wygrana na niższym zestawie rolek zachęci graczy do zebrania lub hazardu wygranych na wyższym zestawie rolek (co wiąże się z większymi nagrodami). Wygrane na górnym zestawie rolek nie są zbyt trudne do zdobycia, a można zebrać kilka w jednym siedzeniu, co oznacza, że ​​więcej niż możliwe jest odzyskanie wszelkich strat i zarobienie dodatkowej gotówki z nagrodą o wartości 20+ razy wartość początkowego zakładu.